Wystarczy tandetny dodatek i już jest się "stylish' . Myślę , że to indywidualna sprawa każdego z nas. Jednak warto znaleźć ludzi w Wielkim Świecie Mody i podpatrzeć parę sensacji . Mam nadzieje ,że blog się wam spodoba . Nie będzie on typowym , jak połowa zawartości internetu . Postaram się wynajdować fajne rzeczy ze sklepów i dawać wam znać w co warto zainwestować :)
Oto parę osób od których według mnie warto ściągać :P


Gillian Zinser -:> Bardzo podoba mi się jej zwiewny styl . Jest modny , wygodny i bardzo orginalny . Już sama się w nim zakochałam <3 Lecz jest też odważny :) < Jakby popatrzeć na nasz kraj >

S.Grimes -> Ta aktorka czyta mi w myślach . Uwielbiam jej styl . Nie jest zbyt dorosły ani zbyt dziewczęcy . Często używa fajnych dodatków lub ciekawych wzorów . Zawsze podglądam jej styl i staram się wnieść odrobinkę do mojej szafy . W skali od 1 - 10 , ta młoda aktorka moim zdaniem zasługuje na 9 :)


Blake Lively :)

Kristen Stewart
Mam nadzieję ,że blog wam się spodoba :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz