świetna kamizelka. uważam jednak, że w stadivariusie przesadzają z wysokimi cenami. Zapraszam do mnie:http://my-whole-world-is-fashion.blogspot.com/
cudowna *.*czekam na stylizację!
świetna kamizelka. uważam jednak, że w stadivariusie przesadzają z wysokimi cenami.
OdpowiedzUsuńZapraszam do mnie:
http://my-whole-world-is-fashion.blogspot.com/
cudowna *.*
OdpowiedzUsuńczekam na stylizację!