środa, 9 maja 2012

Mój wiosenny nabytek




Mam okazję zaprezentować wam fajną wiosenną i letnią kamizelkę , która jest bardzo fajnym dodatkiem do spodenek . Kojarzy mi się z letnimi festiwalami . Nie mogę doczekać się ,aż ją włożę :)






Kamizelka - Stradivarius 119,90 PLN

2 komentarze:

  1. świetna kamizelka. uważam jednak, że w stadivariusie przesadzają z wysokimi cenami.
    Zapraszam do mnie:
    http://my-whole-world-is-fashion.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. cudowna *.*
    czekam na stylizację!

    OdpowiedzUsuń